AB; II.Dünya savaşıyla milyonlarca insanını kaybedip, yakılıp yıkılmış, ekonomisi çökmüş Avrupa'nın yeni bir medeniyet oluşturma, savaşlara son vererek ekonomik dengelerle birbirine bağlanma projesiydi. 
Evrenselliğini İslam karşıtı politikalarıyla yitirdi.
Avrupa medeniyeti oluşturmaya aday yapısı ırkçı tutumlarla ayrışmaya başladı.
1000 yıl da geçse Türkiye'yi AB ye almayacağız söylemiyle özel bir kulüp olduğunu tescilledi.
Terörist gurupları destekleyerek dünyada düşmanlar kazandı.
Yerli Avrupa nüfusu 60 yaş üstü olmaya doğru evrilirken göçmen entegrasyonu adı altında Hırıstiyanlaştırma ve ötekileştirme politikalarıyla ülkelerine gelen yabancıları küstürdüler, umutsuzluğa sevk ettiler.
Kendi aralarında da anlaşamadılar. İngiltere birlikten ayrıldı.
Ortak para sistemleri çatlaklar verdi, çökmek üzere.
Irkçı yükselişler sadece ABD de değil Avrupa'da da yükseldi. Irkçı partiler yükselişe geçti.
Dağılmanın eşiğindelerken ortak askeri güç oluşturma çabasına düştüler.
Türkiye'yi ortak düşman ilan ettiler. 
Çoktan çekilmesi gereken rest kendilerine ilan edildi.
Şimdi onların dağılışını izleyeceğiz. Kopanların çirkinleşmesine tanık olacağız. Avrupa medeniyetinin Endülüste yaptıkları Müslüman-Yahudi katliamına kendi topraklarında yeniden tanık olacağız. 
Bu defa yaşlı ve güçsüzler. Devşirmelerini de düşman ilan ettiler. İşleri bir hayli zor.

.......
Alman Bild Gazetesi:
“Türkiye bu denli bir iç savaşa sürüklenmemişti ve Avrupa kararını vermek zorundadır.”
Türkiye 100 yıl sonra haçlılar tarafından yeniden işgale hazırlanıyor.
PKK terör örgütünü Çekiç Güç marifetiyle gizliden, akabinde uluslararası arenada aleni desteleyen sözde müttefikimiz ABD, Ortadoğuyu iki yüz seneden beri kontrol altında tutan İngiltere, topraklarımız için daima tehdit unsuru olan Rusya, doğu ve güneydoğu Anadolu topraklarımızın da içinde olduğu Kürt devleti kurulması hususunda ortak emeller içindeler. 
Bölge üzerindeki emellerini Türkiye üzerinden gerçekleştirme teşebbüsleri her defasında başarısızlıkla sonuçlanınca, bölgenin parçalara böldükleri Ortadoğu topraklarında her parçasını başka bir ülke sınırı içinde bıraktıkları Kürt nüfusu tahrik etmek için gerek Türkiye içinden gerek dışarıdan bölge halklarının kanları pahasına hizip tohumları ektiler. Tek yolun birlik olmaktan geçtiğini unutan ve inanç birliğinin, din kardeşleri olmanın tek kurtuluş yolu olduğunun idrakinden uzak Müslüman halklar, haçlı parmaklarının oynattığı maşa oldular ve olmaya devam ediyor. Zihinleri kontrol altına alan haçlının halüsünasyonu bu coğrafyada tuttu. Çünkü bu halkların kendi hayalleri yok. Kendi dinamikleriyle bölgede var olabileceklerine inançlarını yitirmişler. Kendilerini batı karşısında zayıf ve aşağı görüyorlar. Sömürgecilik dönemlerinden kalma bir aşağılık kompleksiyle haçlı yaşantısını taklid ediyorlar. Ortadoğunun Müslüman halkları birlikte yaşama inançlarını yitirmişler. Daha düne kadar Şiisiyle sünnisiyle, Kürtüyle Türküyle, Arabıyla Acemiyle birlikte yaşarken bugün ne oldu bize diye soracak düşünceden yoksunlar.
Haçlılarsa mayası tutmuş düşmanlıkların karşısında avuçlarını ovuşturarak Kürt halkının hamiliğine soyunmuşlarken hesap edemedikleri bir şey var. Çıkardıkları savaş kendilerini de yakacak kadar şiddetli olacaktır. Dünya yüz yıl evvelki dünya değil. Hainlikler çabuk gün yüzüne çıkıyor. Kalleş planlarını bütün şeytani dehalarına rağmen kendi halkları bile desteklemeyecektir. Avrupa, içinde barındırdığı milyonlarca Müslümanı ve Türk nüfusu gözardı ederek dünya kamuoyunu Türkiye'yi işgale hazırlıyor. Ördükleri çorap başlarına geçecektir. Ama bu dünyamız için acı bir tecrübe olur. Öğrenmenin en kötü yoludur yanıldığını deneyerek öğrenmek.
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.